YÖNETİM – DANIŞMANLIK

  • 8 Ağustos 2023 
Küreselleşmek İsteyen KOBİ’lere Altın Değerinde 6 Öneri

İş dünyasının sınırları artık eskisi kadar belirgin değil. Pek çok şirket, yerel arenadan çıkıp küresel sahneye doğru genişliyor. Küçük ve orta ölçekli işletmeler (KOBİ'ler) de bu evrime ayak uydurmak ve sınırlarını genişletmek için harekete geçmeye hazırlanıyor. Ancak küreselleşme, çeşitli zorlukları beraberinde getiriyor. 150 yıllık köklü geçmişiyle müşterilerine hizmet veren Generali Sigorta, küreselleşmek isteyen KOBİ’lere altın değerinde öneriler sundu.

  • 16 Mart 2021 
Doğan: Ülkemizin gelişimine desteklerimiz devam edecek

Yurdakul Doğan, iş dünyasına, profesyonellere ve ülkeminin gelişimine desteklerinin artarak devam edeceğini söyledi.

  • 4 Şubat 2021 
Arıduru:“Bir şirketi yönetenler, esas çalışanlarıdır”

Danışmanlık hizmetinden faydalanmak isteyen kurumlar için ön koşul; şirket yönetiminin bu konudaki yaklaşımı, inancı ve isteğidir.

  • 4 Şubat 2021 
Baltaş:“Proaktif bilinçle çalışma sistematiği geliştirmeli”

Yönetim danışmanlığında, proje yönetiminin ve ekip liderlerinin proaktif bir bilinçle bunun önüne geçilecek bir çalışma sistematiğini geliştirmesi önemlidir.

  • 2 Şubat 2021 
Doğan:“Yönetim danışmanlığı geçici bir süreç değildir”

Gelecekte kurumsallaşmış, sürekli gelişen çalışanlara sahip, işe uzun vadeli bakıp değişime hızla ayak uydurabilen firmalar ayakta kalacaklardır.

  • 2 Şubat 2021 
Orta:“Yönetim danışmanlığı çalışmaları desteklemeli”

Yönetim danışmanlığı projelerinin başarılı olabilmesi için hem yönetim danışmanlığı hizmetini veren firmaya hem de hizmet alan şirkete sorumluluklar düşmektedir.

  • 2 Şubat 2021 
Yüksel:“İhtiyacın doğru tespit edilmesi en gerekli şarttır”

Rekabet gücünü, cirosunu, verimliliğini artırmak, yönetim kadrolarını ve iş gücünü geliştirmek isteyen firmalar yönetim danışmanlığı hizmetinden yararlanabilir.

  • 30 Aralık 2020 
GEKA, Yönetim Danışmanlığı Teknik Destek Programı

Aydın, Denizli ve Muğla'nın kalkınma faaliyetlerini Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı'ınca yürüten GEKA'dan , "Yönetim Danışmanlığı Teknik Destek Programı

  • 29 Aralık 2020 
“Stratejik ortaklıkta pozitif sonuçlar ve sürdürebilirlik”

Gelişmiş ülkelerde önemi giderek artan yönetim danışmanlığı ile alakalı Mor İnci Kurumsal Koçluk Eğitim ve Danışmanlık Şirketi ile konuştuk.

  • 25 Aralık 2020 
Nitelikli yönetim danışmanlığı için olmazsa olmazlar

İşlevsel bir yönetim danışmanlığı hizmeti için UNICON kurucu ortakları Berna Büyükutku Boragan,Ece Türköz Aktan ve Altuğ Örnek sorularımızı cevapladı.

Toplam Sayfa: 212

İlginizi Çekebilir