Yasin Kahramaner: KOBİ’ler Arksigner ile dijitalleşiyor

ArkSigner Genel Müdürü Yasin Kahramaner, dijital dönüşüm süreçlerini ve sağladıkları kesintisiz çözümleri bankacılık, kamu, sağlık, eğitim ve perakende sektörlerinde nasıl sağladıklarını anlattı.

ArkSigner’i tanıyabilir miyiz?

 

Elektronik imza ve güçlü kimlik doğrulama çözümleriyle kamu ve özel sektöre hizmet veren bir firmayız. Yenilikçi yaklaşımıyla kullanıcılara gelişen teknolojiler karşısında çözümler sunmaktayız. Yaklaşık 3 bin 200 kurumsal müşteriye ve 10 milyondan fazla kullanıcıya çözüm sağlayan ArkSigner markası, ISO 9001:2005 ve ISO 27001 sertifikalarına sahip, Türkiye Siber Güvenlik Kümelenmesi ve HTK kümelenmesi üyesi olarak, ETSI, USB, PDF Association standartlarına sahiptir. Özellikle pandemi sonrası uzaktan çalışma sistemine geçilmesiyle birlikte dijital dönüşüm zaruri bir ihtiyaç haline gelmiştir.

Buluttaki En Güvenli İmza: Aç Bak İmzala

Islak imza gereken süreçlerinizi elektronik ortama taşıyabilir, hızlı ve kolay bir şekilde akışlarınızı yönetebilirsiniz. Aç Bak İmzala, kullanmış olduğu ArkSigner altyapısı sayesinde sizlere son derece rahat, basit ve güvenilir bir imzalama ve doğrulama altyapısı sağlar. Kullanımı kolay ara yüzü ile belgelerinizi çok kısa bir zamanda görüntüleyebilir, inceleyebilir ve imzalayabilirsiniz. Bankacılık işlemlerinizde, sözleşmelerinizde ve resmi yazışmalarda rahatlıkla kullanabilirsiniz. Vekalet atama özelliği ile süreçlerinizdeki oluşabilecek aksaklıkları önleyebilirsiniz. Karekod özelliği ile mobil cihazlarınızda belgeyi görüntüleyip, doğrulama işlemi yapabilirsiniz.

Belge İmzalama / Doğrulama

Üçüncü parti yazılımlara ihtiyaç duymadan, herhangi bir Java, .Net, Akis uzantısı indirmeden istediğiniz tarayıcıda ve işletim sisteminde pdf, World, Excel, Autocad gibi belgelerinizi saniyeler içerisinde imzalayabilir, imzalı belgelerinizi doğrulayabilirsiniz.

Belge Akış Süreçleri

Belge imzalama ve onaylama ile şirket içi süreçlerinizi yönetebilir, takip edebilir, kontrol edebilir ve performans ölçümü yapabilirsiniz. Lojistik ve kırtasiye maliyetlerinizi azaltarak zaman kazanabilirsiniz.

Banka Talimatı Süreçleri

Banka talimatlarınızı kolaylıkla oluşturabilir, e-imza ile imzalayabilir, doğrudan ilgili bankanın sunucularına iletebilirsiniz.

Mobilde Hayat Var

İstediğiniz zaman, istediğiniz yerden connect2sign ile mobilde tek tıkla çoklu, seri, paralel imzalama yapabilirsiniz. Özellikle yurtdışında yaşayan vatandaşlarımızın yoğun ilgi gösterdikleri, işlerini kolaylaştıran bir çözüm olması yenilikçi yönünü ön plana çıkarmaktadır.

 Sözleşme Yönetimi Süreçleri

Editleme özelliği ile sözleşmelerinizi karşılıklı düzenleyebilir ve elektronik ortamda imzalayabilirsiniz.

Başlamak Çok Kolay

Kredi kartı yok, ücretsiz deneme hesabınızı oluşturun. İmzalamak istediğiniz belgeyi yükleyin, açın, bakın, kontrol edin ve imzalayın. Belgelerinizi güvenle imzalayın, doğrulayın, saklayın ve paylaşın.

ÖZEL HABER

Ahmet Doğan-KOBİLIFE

Diğer Makaleler

İlginizi Çekebilir