Vitesco Technologies’e üç kategoride “2021 Alman Ödülü”

Vitesco Technologies İletişimden Sorumlu Kıdemli Başkan Yardımcısı Dr. Anne-Kathrin Bräu, “Vitesco Technologies, üç kategoride birden 2021 Alman Ödülüne layık görüldü” dedi.

Continental AG Güç Aktarma Organları Bölümü altında yeni bir unvanla 2019 yılında bağımsız bir şirket haline gelen ve bu kapsamda yeni bir marka kimliği benimseyen Vitesco Technologies, üç kategoride birden 2021 Alman Ödülüne layık görüldü. Vitesco Technologies, “Kurumsal Kimlik” ve “Marka Kimliği” kategorilerinde ödül kazanırken “Web” kategorisinde de “mansiyon” ödülünü almaya hak kazandı.

Markanın yeni görünümüyle sektörde farklılaştığını ve bu farklı tasarımla 2021 Alman Ödülüne layık görüldüğünü belirten Vitesco Technologies İletişimden Sorumlu Kıdemli Başkan Yardımcısı Dr. Anne-Kathrin Bräu, “Titiz bir geliştirme sürecinin ardından yeni bir marka yaratmayı başardık. Sürdürülebilir mobilite için modern güç aktarma teknolojilerinin geliştiricisi ve üreticisi olarak, şirketin marka kimliğinin görselleştirilmesi bizim için oldukça önemliydi. Yeni kimliğimiz kendi renk dünyalarıyla görsel dilini ve tanımlanmış şirket değerlerini ifade eden bir simgesel canlandırma anlamına geliyor. Bu simgeleri ise tutku, iş birliğine hazır ve öncü olarak nitelendirebiliriz” dedi.

KOBİLIFE

Diğer Makaleler

İlginizi Çekebilir