Titiz Plastik, ilk günkü heyecan ile faaliyetlerini sürdürüyor

1984 yılında kurulan Titiz Plastik, deneyimi 1970’lı yıllara dayanan köklü bir firmadır.Kurucularının uzun yıllar Üretim ve Pazarlamadan edindikleri tecrübe doğrultusunda müşterilerine Türkiye geneli dağıtım hizmeti, depolama hizmeti, şehir içi taşımacılık hizmeti ve özel dağıtımlar kapsamında tüm lojistik ve nakliye ihtiyaçlarını çözmeyi hedefleyerek ilk günkü heyecanı ve disiplin anlayışıyla sektöründe sistemine personel kadrosuna ve araç filosuna yaptığı yatırımlar ile faaliyetini sürdürüyor.

Titiz Plastik’in, esnek yapısı ve tecrübesi en büyük avantajı olmuş bu sayede müşterilerinin taleplerini karşılamak adına her geçen gün kendini daha fazla geliştirmiştir.Titiz Plastik, üretim ve teslimat taahütlerini  zamanında yerine getirme konusundaki hassasiyeti ile yurtiçi ve yurtdışında haklı bir başarı elde ediyor.

Ürettiği ürünlerdeki kalite ve ticari prensipleri sayesinde Türkiye’de hemen hemen her eve girmeyi başaran Titiz Plastik, son yıllarda üretiminin büyük bir bölümünü ihraç etmeye başladı. İngiltere, Hollanda, İspanya gibi Avrupa ülkelerinin yanı sıra Ortadoğu ülkeleri, Türk Cumhuriyetleri, Afrika ülkelerine de önemli miktarda ihracat yapan Titiz Plastik, uluslararası pazarda da aranan bir marka haline gelmiştir.

Kalıp aşamasından ürünün ambalajına, depolanmasından teslimatına kadar tüm aşamalarda hassasiyetle hareket eden Titiz Plastik, sektörün gelişimine sağladığı katkının da haklı gururunu yaşıyor.

Titiz Plastik, Türk ekonomisine katkıda bulunan çalışanlarıyla ülkemizde ilklere imza atan şirketlerden biri olarak hizmet ağını her geçen gün genişleterek sağlam adımlarla ilerleyen ve ülkesine hizmet veren bir firma olarak yoluna devam edecektir.

Firma, müşteri beklentilerinin ilerisinde bir anlayışla, kullanım değeri yüksek ürünler tasarlayarak, iç ve dış müşterilerinin memnuniyetini sürekli en üst seviyede tutmak, tüketicilerin ihtiyaçlarını en iyi şekilde anlamak ve karşılamayı misyon ediniyor. Üretimin her aşamasında çevre duyarlılığını gözetmek, kalite olgusunu en ön planda tutmak ve tasarladığı yeni ürünlerle sektörün öncüsü olmak istiyor.

Titiz Plastik’in temel kalite politikası “MUTLAK MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ” dir. Bu amaca ulaşmak için;

Müşteri odaklılık: Müşterinin değişen ihtiyaç ve beklentilerini sürekli takip ederek, tüm süreçlerde bu ihtiyaç ve beklentilere en üst düzeyde cevap verecek çözümleri uyguluyor ve “sadık müşteriler” yaratmaya çalışıyor.

Çalışanların memnuniyeti: Çalışanlarını sürekli eğiterek bilgi ile donatıyor, takım çalışmasını destekliyor, adaletli ve açık iletişimin hakim olduğu bir çalışma atmosferi yaratıyor.

Tedarikçilerle işbirliği: Kalite yönetim sisteminin ayrılmaz bir parçası olduğuna inandığı tedarikçilerini özenle seçiyor, değerlendiriyor, uyum içerisinde çalışıyor ve onların sürekli gelişimine katkıda bulunuyor.

Ürün ve hizmet kalitesi: Müşterilerine sürekli en üst seviyede ürün ve hizmet sunmak için pazarı ve teknolojik gelişmeleri yakından takip ediyor. Aralıksız Ar-ge yatırımları yapıyor.

Temizlik ihtiyaçları ve mutfak grubuna yönelik estetik, yenilikçi, farklı ve kaliteli ürünler üreterek, akla ilk gelen dünya standartlarının üzerinde bir marka olmak ve tüm faaliyetlerinde, çevreye olan saygısını, doğal kaynaklara verdiği değeri ve gelecek nesillerin gereksinimlerini ön planda tutmak firmanın vizyonudur.

GIDA GÜVENLİĞİ

Firma, faaliyet gösterdiği gıdaya temas eden plastik malzemeler üretimi sektöründe modern teknolojik gelişmeleri takip ederek, çalışanların bilgi, becerilerini geliştirmek için iletişim ve eğitimi ön planda tutmayı, üretimin her aşamasında hijyenik şartları sağlayarak müşterilerinin ihtiyaç ve beklentilerini karşılamayı, gıda güvenliği ile ilgili bilgileri kamu, tüketici ve tedarikçilere iletmeyi ve/veya bu bilgileri istemeyi, kaliteli ve hijyenik ürün sunmayı; bu doğrultuda yasal mevzuatlara uymayı, etkinliğini sürekli iyileştirmeyi taahhüt ediyor.

HİJYEN POLİTİKASI
Müşterilere sunulan ürünlerin her aşamasında fiziksel, kimyasal ve biyolojik gıda güvenliği tehlikelerini belirlemek, kontrol altına almak, sağlık ve hijyen kurallarına uygun olarak üretilmesini sağlamak firmanın hijyen politikasıdır.

ÜRÜNLER

TO GO

Mataralar, kahve bardağı, müsli kapları, beslenme kapları, fonksiyonel ürünler

MUTFAK GEREÇLERİ

Süzgeçler ve badyalar, saklama kapları, kase ve tabaklar, yağlık ve huniler, hamur işi malzemeleri, narenciye sıkacakları, sos şişeleri, genel plastik ürünleri, Safir serisi, bardak ve sürahiler, servis ürünleri ve metal mutfak gereçleri

CAM ÜRÜNLER

Sürahi ve şişeler, cam yağdanlık, kavanozlar, tuzluk ve baharatlıklar,cam mutfak gereçleri

TEMİZLİK MALZEMELERİ

Gırgırlar, fırçalar, faraşlart ve süpürgeler, genel kullanım fırçaları, Softon serisi, plastik banyo gereçleri, moplar ve saplar, temizlik bezleri, camsil ve yersiller, temizlik setleri ve kovaları, pompalar

FONKSİYEL PLASTİK ÜRÜNLER

Plastik düzenleyiciler, peçetelikler, askılar, sulama kapları, kumbaralar, genel plastik gereçleri, ipler

KOBİLIFE

Diğer Makaleler

İlginizi Çekebilir