Tchibo, yazınızı fit geçirmenize yardım edecek…!

Havaların ısınmasıyla birlikte tatil sezonu da geldi. Yaza formda bir giriş yapmak için spor şart. Tchibo Denge Tahtası, Tchibo Antrenman Bandı, Tchibo Fitness ve Masaj Topu ile çalışarak hem sağlığınızı hem de fit görünüşünüzü koruyun.

Tatil sezonunun yaklaşması ile birlikte beslenme alışkanlıkları da yeniden gözden geçirilmeye başlandı. Yaz aylarını formda geçirmek için sadece beslenme alışkanlıklarını değiştirmek yeterli değil. Sonuç alabilmek için spor yapmak da büyük önem taşıyor. Düzenli spor yapmak için evinizde kendiniz için bir alan yaratabilirsiniz. Her yere taşıyabileceğiniz Tchibo’nun Denge Tahtası, Antrenman Bandı, Fitness ve Masaj Topu ile spora ara vermeden hedefinize ulaşabilirsiniz.

Çok yönlü egzersiz imkanı sağlıyor…
Spor her yaşta büyük önem taşıyor. Sağlıklı bir bedene sahip olmak ve sağlığı korumak için düzenli spor yapmak gerekiyor. Her yerde yanınızda taşıyabileceğiniz egzersiz ekipmanları ile spora bahane bulmanıza gerek kalmıyor. 20 cm çapındaki Tchibo Fitness ve Masaj Toplu ile dilediğiniz yerde spor yapabilirsiniz. Kasları güçlendiren, omurgayı rahatlatan Tchibo top ile fitness, pilates, yoga ve jimnastik hareketlerini gerçekleştirebilirsiniz. Yakalama ve atma oyunları için de uygun olan Tchibo Fitness ve Masaj Topu en sevdiğiniz spor ekipmanlarından biri olacak.

Gücü ve dengeyi destekliyor…
Spor, sağlığı korumanın yanı sıra motor becerilerini de geliştiriyor. Bunun için en iyi spor ekipmanı denge tahtaları. Tchibo Denge Tahtası ile motor becerilerini geliştirmenin yanı sıra vücudun güç ve dengesini sağlıyor. Egzersiz ve fitness antrenmanları için ideal bir ekipman olan Tchibo Denge Tahtası; dokulu ve kaydırmayan yüzeyi ile kolay hareket imkanı sunuyor.

Yer kaplamadan saklanabiliyor…
Tüm vücudu çalıştırmak için farklı fitness egzersizlerinde kullanılan Tchibo Antrenman Bantları gerçekleştirilen egzersizin yoğunluğuna göre ayarlanabiliyor. Sertlik derecesine göre üç farklı renkte sunulan antrenman bantlarında turkuaz – hafif, kırmızı – orta, koyu lacivert ise sert antrenmanlarda kullanılıyor. Tek pakette üç renk birden satışa sunulan Tchibo Antrenman Bantları spor yapmayı keyifli hale getiriyor.

KOBİLIFE

Diğer Makaleler

İlginizi Çekebilir