Sipay, teknoloji alanında “yılın startup’ı” seçildi

Sipay Genel Müdürü Semih Muşabak, “Sipay, PSM Awards’ta yaratıcılık kategorisi, teknoloji alanında “yılın startup’ı-yeni girişim” ödülüne layık görüldü” dedi.

Türkiye’nin yeni nesil ödeme çözümleri sunan, dijital cüzdan ve bütün ödeme yöntemlerini tek çatıda buluşturan finansal teknoloji şirketi Sipay, PSM Awards’ta yaratıcılık kategorisi, teknoloji alanında “yılın startup’ı” ödülüne layık görüldü.

Her başarının özverili bir ekip çalışması sonucu olduğunu söyleyen Sipay Genel Müdürü Semih Muşabak, “Biz bir startup’ız ve bizim gibi şirketlerin en önemli ihtiyacı ise ‘ekip’. Kurulduğumuzdan beri birlikte büyümemizi sağlayan ekibimize ve iş ortaklarımıza sonsuz teşekkürlerimizi sunuyorum. Ödül bir amaç değil, yıl boyu emeğini pekiştiren bir motivasyon kaynağı. Dolayısıyla yeni yıla yeni bir ödülle başlamak bizim için büyük bir motivasyon oldu. 2021 yılında sizler için hayata değer katan çözümler üretmeye devam edeceğiz” dedi.

Ödül organizasyonu, finans ve teknoloji sektörünün gelişmesini hedefleyen, yenilikçi ürünle hizmetleri geliştirme ve iyileştirme çalışmalarını desteklemek amacıyla düzenleniyor.  Sipay, tüketicilerin hayatını kolaylaştıran teknoloji odaklı çözümleri ve kurulduğundan itibaren hızla gelişme göstermesi gibi kriterlere göre değerlendirilerek ödülü almaya hak kazandı. Dijital cüzdan ve bütün ödeme altyapılarını tek bir çatıda birleştirmesi ise Sipay’in öne çıkan en önemli farklılıklar arasında yer alıyor.

KOBİLIFE

Diğer Makaleler

İlginizi Çekebilir