SİGORTA

  • 4 Kasım 2023 
E-Dönüşüm Yapmak İsteyen Kobiler Neler Yapmalı?

Generali Sigorta, işletmelerin daha verimli çalışmasını, maliyetleri azaltmasını, müşteri hizmetlerini geliştirmesini ve pazarda rekabet avantajı elde etmesini sağlayan e-dönüşüm süreçlerinde nelere dikkat edilmesi gerektiğini paylaştı.

  • 22 Ağustos 2023 
YurtDışında Çalışmak İsteyenlere Tüyolar

İş hayatı her geçen gün küreselleşmeye devam ediyor ve hemen hemen her sektörde uluslararası iletişim ve etkileşim olanakları daha da artıyor. Bu da bulunduğu ülkeden farklı bir lokasyonda kariyerini sürdürmek ve çalışmak isteyenlere birçok farklı kanal açıyor.

  • 8 Ağustos 2023 
Küreselleşmek İsteyen KOBİ’lere Altın Değerinde 6 Öneri

İş dünyasının sınırları artık eskisi kadar belirgin değil. Pek çok şirket, yerel arenadan çıkıp küresel sahneye doğru genişliyor. Küçük ve orta ölçekli işletmeler (KOBİ'ler) de bu evrime ayak uydurmak ve sınırlarını genişletmek için harekete geçmeye hazırlanıyor. Ancak küreselleşme, çeşitli zorlukları beraberinde getiriyor. 150 yıllık köklü geçmişiyle müşterilerine hizmet veren Generali Sigorta, küreselleşmek isteyen KOBİ’lere altın değerinde öneriler sundu.

  • 13 Ocak 2022 
KOBİ’LERE KORONAVİRÜS HASTALIĞININ (COVID-19) ETKİSİ VE DESTEK PROJELENDİRMELER

COVID-19 bulaşıcı hastalığının makro anlamda ülkelerin ekonomik, sosyal yaşamlarını tehdit etmeye devam ederken, mikro düzeyde ailelerin yaşamsal faaliyetlerini, topluluk içinde faaliyetlerini de eş zamanlı olarak etkilemeye devam etmektedir.

  • 24 Mart 2021 
Demir: Ülkemiz için yüksek katma değer üretim yapıyoruz

Unico Sigorta, pandemi döneminde 14,7 milyon TL teknik kar, 106 milyon TL toplam kar ve 745 milyon TL brüt prim üretmeyi başararak paydaşlarına güven verdi.

  • 17 Mart 2021 
Tozşekerli: Aegondirekt ile ‘hızlı, pratik ve kolay hizmet’

Aegon Emeklilik ve Hayat Genel Müdürü Uğur Tozşekerli, bir sigorta şirketinin ötesinde hizmet verdiklerini ifade ediyor. Detaylar haberimizde yer alıyor.

  • 15 Mart 2021 
Generali Sigorta KOBİ’leri unutmadı: KOBİ’lere e-ticarette başarı için 5 öneri

Generali Sigorta, KOBİ’lerin e-ticaret özelinde işlerini kolaylaştıracak ve rakipleri karşısında bir adım önde olmalarını sağlayacak önerileri paylaştı.

  • 18 Şubat 2021 
KOBİ’lerin teminat paketi oluşturmasına olanak sağlanıyor

Her KOBİ’nin ve esnafın ihtiyaç duyduğu esneklik esasına göre tasarlanan Ekmek Teknem; KOBİ’lerin ve esnafın kendi teminat paketlerini oluşturmasına olanak tanıyor.

  • 9 Şubat 2021 
Monopoli Sigorta’nın hedefi, yılı yüzde 30’luk büyümeyle kapatmak

Monopoli Sigorta Ceo’su Erol Esentürk, “2021 yıl sonu hedefimiz noktasında en az yüzde 30’luk bir büyüme rakamı telaffuz edebiliriz” dedi.

  • 9 Şubat 2021 
Aegondirekt’den Yeni Hayat Sigortası Ürünü “Güvende Kal”

Aegondirekt’in Ferdi Kaza Sigortası, pandemi süreciyle birlikte bireyleri ev kazalarına karşı güvence altına alıyor. Detaylar ve daha fazlası haberimizde...

Toplam Sayfa: 3123

İlginizi Çekebilir