SİGORTA

  • 13 Ocak 2022 
KOBİ’LERE KORONAVİRÜS HASTALIĞININ (COVID-19) ETKİSİ VE DESTEK PROJELENDİRMELER

COVID-19 bulaşıcı hastalığının makro anlamda ülkelerin ekonomik, sosyal yaşamlarını tehdit etmeye devam ederken, mikro düzeyde ailelerin yaşamsal faaliyetlerini, topluluk içinde faaliyetlerini de eş zamanlı olarak etkilemeye devam etmektedir.

  • 24 Mart 2021 
Demir: Ülkemiz için yüksek katma değer üretim yapıyoruz

Unico Sigorta, pandemi döneminde 14,7 milyon TL teknik kar, 106 milyon TL toplam kar ve 745 milyon TL brüt prim üretmeyi başararak paydaşlarına güven verdi.

  • 17 Mart 2021 
Tozşekerli: Aegondirekt ile ‘hızlı, pratik ve kolay hizmet’

Aegon Emeklilik ve Hayat Genel Müdürü Uğur Tozşekerli, bir sigorta şirketinin ötesinde hizmet verdiklerini ifade ediyor. Detaylar haberimizde yer alıyor.

  • 15 Mart 2021 
Generali Sigorta KOBİ’leri unutmadı: KOBİ’lere e-ticarette başarı için 5 öneri

Generali Sigorta, KOBİ’lerin e-ticaret özelinde işlerini kolaylaştıracak ve rakipleri karşısında bir adım önde olmalarını sağlayacak önerileri paylaştı.

  • 18 Şubat 2021 
KOBİ’lerin teminat paketi oluşturmasına olanak sağlanıyor

Her KOBİ’nin ve esnafın ihtiyaç duyduğu esneklik esasına göre tasarlanan Ekmek Teknem; KOBİ’lerin ve esnafın kendi teminat paketlerini oluşturmasına olanak tanıyor.

  • 9 Şubat 2021 
Monopoli Sigorta’nın hedefi, yılı yüzde 30’luk büyümeyle kapatmak

Monopoli Sigorta Ceo’su Erol Esentürk, “2021 yıl sonu hedefimiz noktasında en az yüzde 30’luk bir büyüme rakamı telaffuz edebiliriz” dedi.

  • 9 Şubat 2021 
Aegondirekt’den Yeni Hayat Sigortası Ürünü “Güvende Kal”

Aegondirekt’in Ferdi Kaza Sigortası, pandemi süreciyle birlikte bireyleri ev kazalarına karşı güvence altına alıyor. Detaylar ve daha fazlası haberimizde...

  • 29 Ocak 2021 
“2021 yılında yeni satış faaliyetlerine odaklanacağız”

Anadolu Hayat Emeklilik Genel Müdürü Yılmaz Ertürk, “Anadolu Hayat Emeklilik olarak 2021'de yeni satış ve tutundurma faaliyetlerine odaklanacağız” dedi.

  • 28 Ocak 2021 
KOBİ’lerin büyük çoğunluğu sigortasız faaliyette

Türkiye’de işletmelerin %99’unu oluşturan ve ekonominin lokomotif gücü olan KOBİ’lerin yalnızca %30’u faaliyetlerini sigorta ile güvence altına alıyor.

  • 27 Ocak 2021 
“Ülkemizin her alanda gelişmesine katkıda bulunmak için çalışıyoruz”

Türkiye Sigorta Birliği Başkanı Atilla Benli, “Sigorta sektörü olarak ülkemizin her alanda gelişmesine ve büyümesine katkıda bulunmak için var gücümüzle çalışıyoruz” dedi.

Toplam Sayfa: 3123

İlginizi Çekebilir