Hesapküpü, KOBİ’lerin Yanında

Hesapküpü, KOBİ’lerin ihtiyacı olan ön muhasebe yazılımını kolay ve pratik bir hale getirmek için geliştirildi. Sorularımızı yanıtlayan Hesapküpü Kurucu Ortağı ve Genel Müdürü Murathan Kılıç, “Bulut teknolojisi ortamında çalışan bir programdır. Bu sayede işletmelerin donanım ve yazılım yatırımı maliyetlerini ortadan kaldırmaktadır. Hesapküpü’yle bilgisayar, tablet ve akıllı telefondan, kısacası internet erişimi olan her yerden işlem yapılabilmektedir. İşletmeler, ücretsiz danışmanlık hizmetimizden faydalanarak e-Fatura ile e-Arşiv Fatura geçiş süreçlerini (e-Dönüşüm) kısa sürede tamamlar ve kullanmaya başlar. Süreç tamamlandıktan sonra Hesapküpü’yle alış ve satış fatura takibi, gelir-gider, stok, çek giriş çıkışı, cari hesap, banka ve kasa takiplerini saniyeler içerisinde gerçekleştirebilirler” dedi.

KOBİ’LERİMİZİN E-DÖNÜŞÜM SÜREÇLERİNİ YÖNETİYORUZ

KOBİ’lere yönelik ne tür çalışmalarınız var?

KOBİ’lerimizin e-dönüşüm süreçlerini yönetiyoruz ve onlara ücretsiz danışmanlık hizmeti sunuyoruz. Şirketlerin Hesapküpü üzerinden e-Fatura ve e-Arşiv Fatura’larını kolayca kesmelerini, göndermelerini ve almalarını sağlıyoruz. Kullanıcılar tarafından yapılan işlemler otomatik olarak kaydediliyor, görüntülenebiliyor ve işlemlere dair detaylı raporlara ulaşabiliyor.

KOBİ’LER HESAPKÜPÜ PROGRAMINI 3 AY ÜCRETSİZ KULLANABİLİYOR

KOBİ’lerin size tercih etmesi durumunda KOBİ’lere hangi katma değerleri sunuyorsunuz?

Bizi tercih eden KOBİ’ler donanım ve yazılıma yatırım yapmadan Hesapküpü programımızda kolayca hesap oluşturup ilk 3 ay ücretsiz kullanabilmekte. Her zaman KOBİ’lerimizin yanında olduğumuzu belirtmek isterim. e-Fatura’ya geçiş süreçlerini birlikte tamamlıyoruz. Süreç tamamlandıktan sonra fatura keserken kullanabilecekleri 100 kontör hediye ediyoruz. Programın kullanımına yönelik eğitimi ve ihtiyaç duydukları desteği ücretsiz olarak sağlıyoruz. Excel ortamında kayıtlı mevcut müşteri (cari) ve stok kart bilgilerini Hesapküpü’ne aktarmalarına da yardımcı oluyoruz.

KOBİ’LER ODAK NOTAMIZ

KOBİ’ler çalışma piramidinizin neresinde bulunuyor?

Odak noktamız tabii ki KOBİ’ler. Türkiye’nin jeopolitik konumunun daha da ön plana çıktğı bu dönem, ülkemizdeki firmalara dünyaya açılmak için yeni fırsatlar sunuyor. Özellikle KOBİ’lerimizin iş süreçlerini e-Dönüşüm çerçevesinde dijitale aktarmaları operasyonel maliyetleri düşürmekle beraber üretkenliği artırarak onların rekabet gücünü yükseltecektir. Biz Hesapküpü olarak sunduğumuz hizmetleri, devam etmekte olan ve yapacağımız yeni Ar-Ge yatırımlarıyla destekleyerek KOBİ’lerimize pozitif yönde katkı sağlamak için elimizden geleni yapacağız.

KOLAY KULLANILABİLİRLİK

Firmanızın yatırım ve hedeflerini anlatır mısınız?

Hesapküpü, işletmelerin ön muhasebeye yönelik ihtiyaçlarını kullanımı kolay arayüzü ile pratik hale getiren bir ERP çözümüdür. Bizler gelecek dönemde bizi ön plana çıkaran ‘’kolay kullanılabilirlik’’ özelliğimizi daha karmaşık iş süreçlerine entegre ederek kolay yönetilebilir sistemler haline getirebilecek yatırımlara odaklanacağız. Vizyonumuz, Türkiye’nin katma değeri en yüksek ön muhasebe çözüm sağlayıcısı olmaktır. Yılların getirdiği sektör birikimimizi nitelikli iş gücümüzle birleştirerek Hesapküpü’nü her aşamada geliştirerek bu vizyonumuzu gerçekleştirmeyi hedefliyoruz.

KOBİLIFE

Diğer Makaleler

İlginizi Çekebilir