Mitsubishi Electric, ısıtma giderlerinde tasarruf sağlıyor

Mitsubishi Electric’in Legendera klima serisi, ısıtma verimi en yüksek sınıf olan A+++ sınıfına sahip olma özelliğiyle fark yaratıyor. 

İleri teknolojiye sahip iklimlendirme çözümleriyle öne çıkan Mitsubishi Electric, evlerde daha fazla zaman geçirilecek yeni yılda hem ısıtma ve soğutma giderlerinde tasarruf sağlamak isteyenlere hem de modern tasarım tutkunlarına Legendera klima serisini sunuyor. Yapay zekâ teknolojileriyle desteklenmiş ve sistem ömrünü tamamlayana kadar çevreye dost bir yaklaşım sergileyen Legendera klima serisi, ısıtma verimi en yüksek sınıf olan A+++ sınıfına sahip olma özelliğiyle fark yaratıyor. Legendera serisi, Plasma Quad Plus filtresinin sadece 2 Watt elektrik tüketimiyle kullanıcıların cebini koruyor.

Legendera serisi klimalar; yüksek enerji verimliliği, gelişmiş filtre sistemi, iddialı tasarımı ve renkleriyle dikkat çekiyor. Sahip olduğu yapay zekâ algoritması ve “3D i-See Sensör” isimli mekân tarama teknolojisi ile ortamdaki kişilerin vücut sıcaklığını algılayan Legendera klimalar, sensör yardımıyla fan hızını ve hava yönlendirme şeklini otomatik olarak belirleyebildiği gibi gereğinden fazla soğutma ve ısıtma yapmadığı için maksimum enerji verimliliği ve konfor sağlıyor.

Dekorasyona yeni bir soluk getiriyor

Legendera serisi klimalar, kullanılan özel boyama ve kaplama teknolojisiyle parlak ve elegant bir görünümle evlerde dikkati üzerine çekiyor. 2016 yılında Good Design Ödülü’nü kazanan tasarımlar arasında yapılan en iyinin sınıflandırmasında da ayrışarak “En İyi 100 Tasarım Ödülü”ne lâyık görülen seri; yakut kırmızısı, kuzguni siyah, inci ve duru beyazı gibi dört farklı renk seçeneği ve renk katmanlarındaki derinlikle modern tasarımların bir parçası olarak dekorasyona uyum sağlıyor. İç ünite renkleriyle aynı renkte olan kumandalar da tasarımda bir bütünlük oluşturuyor.

KOBİLIFE

 

 

Diğer Makaleler

İlginizi Çekebilir