Luxury Line Mobilya, kaliteli ürünleri ile müşterilerinden tam not alıyor

Luxury Line Mobilya, koleksiyonunda ağırlıklı olarak klasik tasarımların el işçiliğiyle harmanlandığı lüks modellere yer veren bir marka. “Türkiye’nin farklı bölgelerinde üretimi gerçekleştirilen yerli lüks tasarımları, dünya ile buluşturuyoruz” Luxury Line Mobilya Firma Sahibi Ahmet Ekmen şu bilgileri verdi: “Şimdiye kadar Ortadoğu ülkelerinden Japonya’ya, Avrupa’dan Kanada’ya kadar 80’in üzerinde ülkeye ürün satışı gerçekleştirdik. Mobilya kenti MASKO’daki mağazamızın yanı sıra İngilizce, Fransızca, Rusça ve Arapça yayınlanan online ticaret platformumuz Luxury.com.tr üzerinden tüm dünyayı, lüks Türk mobilyası ile tanıştırmaya odaklanmış bir markayız.”

Ürün sattığımız ülke sayısını 100’e çıkaracağız

Hedef ve yatırımlarınız hakkında bilgi verir misiniz?

Ana hedefimiz her geçen yıl eriştiğimiz ülke sayısını artırarak ihracatçı kimliğimizi pekiştirmek. Pandemi sürecine rağmen 2021 yılında ürün satışı gerçekleştirdiğimiz ülke sayısını 100’e çıkarmayı hedefliyoruz. Bununla birlikte zengin koleksiyonumuzu sürekli geliştirerek tabandan tavana yaşam alanlarının tüm mobilya ve dekorasyon ihtiyaçlarına tek adresten çözüm olabilen bir marka olmayı amaçlıyoruz. Yine sadece Luxury Line Mobilya markasına özgü tasarımlarımızı artırmayı ve bizimle özdeşleşen klasik tasarımları dünya ile buluşturmayı hedefliyoruz.

Müşteri memnuniyeti odaklı çalışıyoruz

Ürünleriniz ve ürün gamınız hakkında bilgi verir misiniz? Müşterileriniz neden Luxury Line Mobilya’yı tercih ediyor?

Ürünlerimizin ana temasını klasik tasarımlar oluşturuyor. Yemek odası, yatak odası ve oturma odası gibi ana mobilya takımlarında lüks klasik tarzda zengin bir ürün gamına sahibiz. Müşterilerimizin Luxury Line Mobilya markasını tercih etmesinin ana nedeni, hayallerini gerçeğe dönüştürebilme gücümüz. Müşterilerimiz dilerlerse var olan koleksiyonlarımız arasından beğendikleri ürünleri sipariş edebildikleri gibi, hayallerindeki tasarımı da bizimle hayata geçirebilme şansına sahipler. Gerçekten özgün, kişiye özel ve butik bir hizmet almaları da bir başka tercih sebebi. Bunu sadece Türkiye’deki müşterilerimiz için değil okyanus ötesinden gelen siparişlerde dahi sorunsuzca gerçekleştirebiliyoruz. Luxury Line Mobilya olarak müşterilerimize erişilebilir lüksü sunuyoruz. Bu da özellikle bir başka tercih edilme nedenimiz.

Hareketli günler bekliyoruz

2020’de pandemi nedeniyle bu yıla ertelenen satın alma taleplerinin, mobilya sektörümüzde de önemli bir hareketlilik yaratmasını bekliyoruz. Yılın ilk çeyreğinde sektör olarak bunun olumlu sinyallerini aldık.  Bu yılki hedef pazarlarımız arasında özellikle ABD, Kanada, Japonya, Avustralya gibi okyanus ötesi ülkeler yer alıyor. İngiltere ile imzalanan serbest ticaret anlaşmasının mobilya sektörü için de önemli bir ihracat avantajı sağlamasını bekliyoruz. Yine Ortadoğu ülkeleri, Rusya ve Türki Cumhuriyetlerinin Türk lüks mobilyasına olan ilgisi artarak devam ediyor. Şu anda pandemi nedeniyle mevcut seyahat kısıtlamaları ve karantina uygulamaları, MASKO mağazamıza gelen yabancı müşteri ziyaretinde önemli bir azalmaya neden olsa da,  İstanbul’a gelemeyen alıcıların lüks mobilya taleplerini online kanallardan karşılamaya devam ediyoruz. Sosyal medya kanallarımız ve kendi internet sitemiz ile müşterilerimize kesintisiz hizmet veriyoruz.

ÖZEL HABER

Ahmet Doğan-KOBİLIFE

Diğer Makaleler

İlginizi Çekebilir