Kaya: “Şirketlerin yasal adres ihtiyacını karşılıyoruz”

MySpaceMR, girişimcilere özel ödeme seçenekleri ve ek paketlerle ihtiyaç duyabilecekleri tüm gereksinimlerine yardımcı olmaya çalışıyor.

MySpaceMR kurucusu M. Erdinç Kaya sanal ofis ile alakalı sorularımızı yanıtladı.

Sanal ofis nedir? Sanal ofisin hizmet kapsamı nedir?

Sanal ofis yıllardır var olan ve bilgi sahibi olan firmalar için süper avantajlar sunan bir hizmet türüdür. Her şirketin ticari faaliyetlerine başlayabilmesi ya da mevcut faaliyetlerine devam edebilmesi için bir yasal adrese ihtiyacı vardır.

MySpace Meeting Rooms olarak sanal ofis hizmetimizle şirketlerin bu ihtiyaçlarına çözüm sağlıyoruz. Gelişen teknoloji ve malum küresel pandeminin de etkileriyle artık birçok sektör ofisten çalışma durumunda vazgeçerek çalışanlarına evlerinden çalışma imkanı sunmaya başladı.

Bundan dolayı kullanılmayan ofislerin, kira stopaj faturalar, sarf malzemeler gibi büyük masraflar oluşturduğunu fark ederek alternatif arayışlara yöneldiler. İşte tam bu aşamada MySpaceMR olarak biz devreye giriyoruz ve fiziksel ofislerini kapatan şirketin yasal adres ihtiyacını karşılıyoruz.

Bu hizmetimiz sayesinde şirket hem masraflarından kurtuluyor hem de prestijli bir yasal adrese sahip oluyor. Tabii ki, sanal ofis hizmetimiz sadece büyük şirketler için değil aynı zamanda ticari faaliyetlerine yeni başlayan genç girişimcilerimiz de bu hizmetten faydalanabiliyor. Yeni bir girişimcinin yaşadığı en büyük sorunlardan birisi de finansman kaynağıdır. Bundan dolayı ofis masrafları dekorasyon faturalar gibi masraflar yüzünden faaliyete geçirilemeyen birçok girişim fikri, sadece fikir aşamasında kalıyor.

Biz MySpaceMR olarak girişimcilere hayallerinin peşinden gitmeleri ve gerçekleştirmelerinden yanayız. Bundan dolayı girişimcilerimize özel ödeme seçenekleri ve ek paketlerimizle ihtiyaç duyabilecekleri tüm gereksinimlerine yardımcı olmaya çalışıyoruz.

Sanal ofis hizmetin hangi şirketler yararlanabilir?

Sanal ofis hizmetlerimizden istisnasız her şirket türü yararlanabilmektedir ve mevcut algının aksine sanal ofis hizmeti tamamen yasal bir hizmet türüdür. En küçük girişimciden en büyük çok şirketli firmalara kadar tüm şirket türleri sanal ofis hizmetinin avantajlarından faydalanabilirler. Şahıs şirketinden anonim şirketlere kadar her büyüklükte şirket bu hizmetten ve avantajlarından yararlanabilmektedir. Sanal ofis hizmetlerimizden yararlanan şirketlerin bir diğer kazancı da kargo evrak ve tebligatlarının günlük olarak teslim alınarak kendilerine bildiriliyor olması. Böylelikle gelen herhangi bir evrakı geri dönmüyor, tebligatlarında süre kaybı yaşamıyorlar.

Sanal ofis hizmetinin çeşitleri nelerdir?

Sanal ofis hizmeti en temel paket olup, yasal adres gösterimi ve kargo evrak tebligat takibini içermektedir. Bunun yanında müşterilerimiz talep etmeleri durumunda, kurumsal hat hizmetimizden de faydalanabilmektedirler.

Müşterimiz eğer çalışmak için alan talep ederse de burada iki farklı seçeneğimizle hizmet verebiliyoruz. Co-working ve hazır ofis hizmetlerimiz ise fiziksel kullanımlı paketlerimiz. Co-working paketimizi kısada Sanal ofis + çalışma masası olarak tanımlayabiliriz. Co-working müşterilerimiz sanal ofis hizmetine ek olarak ofisimizdeki ortak kullanım alanlarını kullanabilmektedirler.

Kullandıkları süre boyunca ofisimizdeki çay kahve ikramlarımız, yüksek hızlı internetimiz gibi hizmetlerimizde herhangi bir ücret ödemeden yararlanabilirler. Hazır ofis müşterilerimize ise sadece onların kullanımına ait bir ofis tahsis ediyoruz. Ofisin mobilyalarından rutin temizliğine kadar tüm hizmetlerden ücretsiz yararlanabiliyorlar, ayrıca sekreterlik hizmetimizden de yararlanabiliyorlar. Düşünsenize aylık 2500tl gibi bir ücrete hem dekorasyonu yapılmış bir ofisiniz oluyor hem sekreteriniz oluyor hem de elektrik su ısınma gibi hiç bir masraf ödemiyorsunuz. İste biz MySpaceMR olarak şirketlere bu mobiliteyi ve konforu sunuyoruz.

MySpaceMR olarak farkımız

MySpaceMR olarak sektöre farklı bir bakış açısı getirdik. İstanbul ve İzmir şubelerimizle müşterilerimize en iyi konforu en memnun halde yaşatma hedefimizle ilerliyoruz.

Bunun en büyük göstergesi olarak müşterilerimize istedikleri an sözleşmelerini fesih edebilme hakkı sunuyor olmamız. Bizden herhangi bir sebepten dolayı memnun kalmayan müşterimiz sebep fark etmeksizin sözleşmesini fesih edebiliyor.

Ayrıca pandemiden dolayı ofisimize gelmek istemeyen müşterilerimiz için, online sözleşme hazırlama, online ödeme gibi seçeneklerimiz ve açılış yoklamasında vekalet edebilmek adına vekalet kabul ediyor olmamız müşterilerimizin en çok beğendiği kolaylıklarımızdan.

RÖPORTAJ:GİZEM YARALI

KOBİLIFE

Diğer Makaleler

İlginizi Çekebilir