Nilco, en iyi kalite ve üst düzeyde hijyen verimliliği hizmeti sunuyor

Nilco Reinigungsmaschinen Pazarlama ve İş Geliştirme Müdürü Hakan Mete şirket tanıtımıyla alakalı olarak, “Tam 60 yıl önce Heinz Kicherer, Fakir Hausgerate (1933) şirketine bağlı Nilco Reinigungsmaschinen GmbH’yi Almanya’nın Stuttgart şehrinde kurdu. Ticari ve endüstriyel işletmelerin (restaurant, cafe, otel, okul, fabrika, hastane vb.) temizlik ve hijyen alanlarında kimyasal ve makine ihtiyaçlarını karşılamak Nilco’nun temel faaliyet konuları arasındadır. Nilco’nun Türkiye ile tanışması Saruhan Holding’in, 1985 yılında Fakir Hausgerate ve Nilco’nun ana distribütörlüğünü alması ile olmuştur.

Ardından 1996 Çorlu-Tekirdağ makina fabrikasının kurulumu ile endüstriyel temizlik makinaları üretimine başlanmış, 1999 Çorlu-Tekirdağ kimya fabrikasının kurulması ile sektörel gücünü arttırmıştır. 2007 yılında Almanya Fakir ve Nilco ile Saruhan Holding şirket ortaklığının kurulmasıyla birlikte Alman teknolojisi ve alt yapısı ile üretimin şekillenmesi ile yolculuk devam etmektedir. Bugün ise Saruhan Holding bünyesinde yerli ve milli olarak faaliyetlerine devam etmektedir” ifadesini kullandı.

 İhtiyaca uygun güvenli ürün tedariği sunuyoruz

Nilco’yu rakiplerinden ayıran özellikleri nelerdir; Nilco, neden tercih ediliyor?

Nilco olarak ilkemiz; müşterilerimizin faaliyet alanlarına odaklanarak hijyen alanında çözümler planlamak, ihtiyaçlarına uygun güvenli ürün tedariği ve uzman personelimiz ile en iyi kalite ve üst düzeyde hijyen verimliliği hizmeti sunmaktır. Müşterimizin ihtiyaçlarına uygun ve doğru kimyasal kullanımı ile kullanım miktarlarını optimize ediyoruz ve performanstan taviz vermeden ekonomik maliyetler ile müşterilerimize katma değer yaratıyoruz. Mutfak Hijyen Ürünleri, Tekstil Hijyen Ürünleri (Çamaşırhane), Genel Alan Hijyen Ürünleri (Bina ve Zemin bakımı), Kişisel Bakım Hijyen Ürünleri (El ve Cilt Dezenfektanları) ve Temizlik Makineleri kategorilerinde hizmet sunuyoruz.

Resmi ve özel kurumlarda varlığımızı artıracağız

Hedef ve yatırımlarınız hakkında bilgi verir misiniz?

Müşterilerimizin ürünlerimize ve ihtiyaç duydukları güvene daha ekonomik ve daha kolay ulaşmasını sağlamak ve ayrıca yüzey hijyen ürünleri ve el dezenfektanı pazarının büyümesine katkıda bulunmak. Otel, restoran ve catering firmaları başta olmak üzere on-line eğitimler ile çalışan personelin hijyen bilincini artırmak üzerine çalışmalara devam ediyoruz. 2021 yılında, DMO başta olmak üzere çok sayıda resmi kurum ve özel kurumlarda varlığımızı artırmak yine hedeflerimiz arasında yer almaktadır.

Kullanıcılar, biyosidal ruhsatlı firmaları tercih etmeli

Kullanıcıların, el dezenfektanı ve antibakteriyel sıvı el sabunu alırken Sağlık Bakanlığı tarafından verilen biyosidal ruhsatına sahip olduğunu özellikle araştırmalarını ve sorgulamalarını ayrıca bu ürünlerde güvenilir üreticileri tercih etmelerini sadece pandemi dönemi için değil, her zaman kontrol etmelerini öneririz.

ÖZEL HABER

Ahmet Doğan-KOBİLIFE

Diğer Makaleler

İlginizi Çekebilir