Hakkımızda

2006 yılında yayın hayatına merhaba diyen Kobilife Dergisi, 2006’dan bu yana iş dünyası, ekonomi ve sanayinin buluşma noktası haline gelmiştir.

Kobilife Dergisi aynı zamanda iş, ekonomi ve sanayi dünyasını yakından ilgilendiren çeşitli fuar, konferans ve etkinliklerde medya sponsoru olarak yer alan Kuzey Medya’nın bir yayınıdır.

Kobilife Dergisi, iş dünyasındaki şirketlere haber ve reklam çalışmaları ile, okuyucu ve takipçilerine sektör temsilcilerinin mesajlarını iletmek konusunda , en doğru kaynaklardan biri olarak destek vermektedir. Dergi web sitesi üzerinden dijital yayın yapmaktadır. Bu yayına kolaylıkla www.kobilife.com  adresinden ulaşılabilmektedir. Yayın, ayrıca Instagram, Twitter, Facebook, Linkedin, YouTube gibi tüm dijital platformlarda, resmi hesapları ile ‘Kobilife Dergisi’ olarak yer almaktadır.

Kobilife Dergisi, sadece sektörel haberleri,yenilikleri ve onların teknik özelliklerini tanımlayan içerikler yazmakla kalmamakta; aynı zamanda dijital mecralara da odaklanmaktadır.

Öte yandan dergi, ‘Turkcell Dergilik’ ve ‘Türk Telekom Dergilik’te de yer almaktadır.

KOBİLIFE

İlginizi Çekebilir