FİŞEKHANE’NİN EN LEZİZ VE EN ŞIK MEKANI!

Geleneksel ve çağdaş reçetelerle harmanlanan menüsü ile Gasto, yeni sezonda Nişantaşı’ndan sonra şehrin yeni gözdesi Fişekhane’de misafirlerini ağırlamaya devam ediyor.

Sokak lezzetleri ve yöresel tatları çağdaş mutfak harmonisi ile özdeşleştiren Gasto Nişantaşı, geniş içerikli menüsü ile yıllardır keyifli sohbetlerin ve enfes lezzetlerin buluşma noktası oluyor. Nişantaşı’ndan sonra Fişekhane’de de misafirlerini ağırlamaya başlayan Gasto, imza tabakları ve damak çatlatan lezzetleri ile sonbahar ruhunu harmanlayarak yeni sezonun gözdesi olacak.

Gasto’da Gasto Burger, Taco Shrimp ve İç Pilavlı Kuzu Kaburga ziyaretçilerin favorileri arasında yer alıyor. Gasto, klasik lezzetlere özel dokunuşlar yaparak ziyaretçilerine her açıdan leziz bir şölen sunuyor.

Yüksek Lisansını gastronomi ve işletme üzerine yapan Şef Emircan Canatar, sonrasında MSA’da aşçılık eğitimine devam etmiştir. Gastronomi ve işletme eğitimi alan Şef Emircan Canatar’ın kuruculuğunu ve işletmeciliğini yaptığı Gasto kahvaltıdan akşam yemeğine, sokak lezzetleri ve yöresel lezzetleri en keyifli şekilde misafirleri ile buluşturuyor. Bir şef restoranı olan Gasto, etkileyici iç mekan konsepti, keyifli atmosferi ve özenle hazırlanmış yemekleri ile şehrin yeni gözdesi Fişekhane’de konuklarına unutulmaz anlar yaşatmaya devam edecek.

Gasto, haftanın yedi günü 10:00 – 23:00 hizmet vermektedir.

Eşsiz atmosferi, unutulmaz lezzetleri ile Gasto Fişekhane’de!

 

Diğer Makaleler

İlginizi Çekebilir