FİNANS

  • 8 Eylül 2022 
İş Leasing EIF Dünya Enerji Kongresi ve Fuar’ında…

12-14 Ekim 2022 tarihleri arasında İstanbul Fuar Merkezinde düzenlenecek olan EIF Dünya Enerji Kongresi ve Fuar’ındaki standımızda (Hall 2-C 250) sizleri ağırlamaktan mutluluk duyarız.

  • 14 Şubat 2022 
İş Leasing&Türkiye Kalkınma ve Yatırım Bankası anlaştı

İş Leasing ve Türkiye Kalkınma ve Yatırım Bankası arasında gerçekleşen kredi anlaşmasına ilişkin yayınlanan basın duyurusunda tüm detaylar açıklandı.

  • 28 Ocak 2022 
Özsoy anlattı: FED’in 2022 politikası KOBİ’ler için ne anlama geliyor?

FED, 2021 yılının son toplantısında varlık alım programının tamamlanmasına ilişkin Mart ayını ve ardından ilk faiz artırımı için de Mayıs ayını işaret etmişti.

  • 13 Ocak 2022 
TEKNOPARK/TEKNOLOJİ GELİŞTİRME BÖLGELERİ TEŞVİKİ

Teknoparklarda faaliyet gösteren firmaların bu bölgelerdeki Ar-Ge ve yazılım faaliyetlerinden elde etmiş oldukları kazançlar 31.12.2028 tarihine kadar hem gelir hem de kurumlar vergisinden müstesna tutulmuştur.

  • 23 Kasım 2021 
KOBİ’ler Figopara ile nakite kolay ulaşacak

Figopara Kurucu Ortağı ve CEO’su Koray Bahar, KOBİ’lerin nakite kolay ulaşabilmesi için çalıştıklarını söyledi.

  • 22 Kasım 2021 
Insha Ventures, KOBİ’lere önemli kolaylıklar sunuyor

Insha Ventures Genel Müdür Vekili Hasan Sami Bayansar, ödeme sistemlerinde KOBİ’lere çok önemli kolaylıklar sağladıklarını belirtti.

  • 28 Ekim 2021 
Bozkurt Çöteli: ‘Ticaret Zinciri Finansmanı’ KOBİ’lerimize değer katıyor

Yapı Kredi Faktoring Genel Müdürü Bozkurt Çöteli, “Ticaret Zinciri Finansmanı dijital platformunu, dijitalleşmeyle birlikte değişen iş yapış şekillerinin bir gereksinimi ve sektörümüze heyecan katan bir gelişme olarak görüyoruz. Binlerce alıcı ve satıcıyı bir araya getiren bu sistem, sadece finansman sağlamakla kalmayıp, faktoring alacak yönetimi, tahsilat takibi ve garanti hizmetini dijital ortama taşıyor, KOBİ’lerimize de değer katıyor” dedi.

  • 28 Ekim 2021 
Yapı Kredi Leasing, KOBİ’lerin gücüne güç katıyor

Yapı Kredi Leasing Genel Müdürü Fatih Torun, “Yapı Kredi Leasing olarak, doğru projesi olan ve finansal duruşuna güvenen her sektörden yatırımın finansmanını desteklemeye önümüzdeki dönemde de devam edeceğiz. Her zaman olduğu gibi fırsatları müşterilerimiz için değerlendirecek ve onlara yenilikçi ürünlerimizle destek olacağız. Bununla birlikte sektörün lider kurumu olmanın verdiği sorumluluk bilinciyle leasing’in bilinirliği için çalışmaya devam edeceğiz” dedi.

Toplam Sayfa: 512345

İlginizi Çekebilir