FİNANS

  • 23 Kasım 2021 
KOBİ’ler Figopara ile nakite kolay ulaşacak

Figopara Kurucu Ortağı ve CEO’su Koray Bahar, KOBİ’lerin nakite kolay ulaşabilmesi için çalıştıklarını söyledi.

  • 22 Kasım 2021 
Insha Ventures, KOBİ’lere önemli kolaylıklar sunuyor

Insha Ventures Genel Müdür Vekili Hasan Sami Bayansar, ödeme sistemlerinde KOBİ’lere çok önemli kolaylıklar sağladıklarını belirtti.

  • 28 Ekim 2021 
Bozkurt Çöteli: ‘Ticaret Zinciri Finansmanı’ KOBİ’lerimize değer katıyor

Yapı Kredi Faktoring Genel Müdürü Bozkurt Çöteli, “Ticaret Zinciri Finansmanı dijital platformunu, dijitalleşmeyle birlikte değişen iş yapış şekillerinin bir gereksinimi ve sektörümüze heyecan katan bir gelişme olarak görüyoruz. Binlerce alıcı ve satıcıyı bir araya getiren bu sistem, sadece finansman sağlamakla kalmayıp, faktoring alacak yönetimi, tahsilat takibi ve garanti hizmetini dijital ortama taşıyor, KOBİ’lerimize de değer katıyor” dedi.

  • 28 Ekim 2021 
Yapı Kredi Leasing, KOBİ’lerin gücüne güç katıyor

Yapı Kredi Leasing Genel Müdürü Fatih Torun, “Yapı Kredi Leasing olarak, doğru projesi olan ve finansal duruşuna güvenen her sektörden yatırımın finansmanını desteklemeye önümüzdeki dönemde de devam edeceğiz. Her zaman olduğu gibi fırsatları müşterilerimiz için değerlendirecek ve onlara yenilikçi ürünlerimizle destek olacağız. Bununla birlikte sektörün lider kurumu olmanın verdiği sorumluluk bilinciyle leasing’in bilinirliği için çalışmaya devam edeceğiz” dedi.

  • 28 Ekim 2021 
Yapı kredi, yılın ikinci sürdürülebilirlik bağlantılı sendikasyon kredisine imza attı

Yapı Kredi, yılın ikinci yarısında 19 ülkeden 38 bankanın katılımı ile 360,5 milyon dolar ve  396,5 milyon euro tutarında sendikasyon kredisi sağladı.

  • 28 Ekim 2021 
Inveo Portföy Atak Değişken Fon (IJA) ile tasarruf sahiplerine yeni bir alternatif getirdi!

2021 yılında isim değişikliği sonrası sektör faaliyetlerini arttırarak devam edeceğinin sinyallerini veren Inveo Portföy dijital dönüşüm çalışmalarının yanı sıra ürün ve hizmetlerinde de çeşitlilik yaratmaya başladı.

  • 12 Ekim 2021 
Burgan Bank’tan yepyeni bir dijital bankacılık deneyimi: ON

Burgan Bank, mevcut bankacılık uygulamalarıyla yetinmek istemeyen, tutar bağımsız birikimlerinin kontrolünü elinde tutmayı tercih eden kullanıcılar için yarattığı yeni dijital bankacılık markası ON’u tanıttı.

  • 6 Ekim 2021 
PASHA Bank’tan tarım sektörüne ilave 50 milyon TL

Türkiye’de Varlığa Dayalı Menkul Kıymet İhracı (VDMK)’nın öncülerinden olan PASHA Bank, tarım sektörüne destekte bulunmaya devam ediyor. 2020 yılından bugüne dek tarım sezonu için toplam 170 milyon TL destekte bulunan PASHA Bank, ilave 50 milyon TL’lik daha VDMK ihracı gerçekleştirerek sektöre 220 milyon TL tutarında kaynak sağlamış oldu. PASHA Bank, yılsonuna kadar tarım sektörüne ilave 100 milyon TL daha destekte bulunmayı hedefliyor.

  • 6 Eylül 2021 
İş Leasing, Koza Halı güneş enerjisi santralinin finansmanını sağladı

İş Leasing, Koza Halı markasıyla üretim yapan Gaziantep merkezli Dokuteks Halı Tekstil Sanayi ve Ticaret A.Ş.’nin Gaziantep 1.  Organize Sanayi Bölgesi’nde bulunan fabrika çatısına kurulan 2.62 MW gücündeki Güneş Enerjisi Santrali yatırımını finanse etti.

  • 16 Ağustos 2021 
Halim Çun: Inveo Portföy, güvenli yatırımın adresi olacak

Inveo Portföy Genel Müdürü Halim Çun, İnveo Portföy'ün güvenli yatırımın adresi olacağını ifade etti.

Toplam Sayfa: 41234

İlginizi Çekebilir