Buldukca.com’un hedefi, yüksek ürün gamına ulaşmak

 

Buldukca.com Sahibi Mahmut Çöloğlu, “Buldukca ailesi olarak 2021’deki hedeflerimiz arasında, yüksek ürün gamına ulaşmak ilk önceliğimizi oluşturmaktadır” dedi.

2020 yılında yenilikçi ve her zaman kendini geliştirmeyi hedef alan politikaları ile tüm Türkiye’ye hizmet ve memnuniyet amacıyla çıktıkları yolda, müşterileriyle birlikte her geçen gün daha fazla yol almaya devam ettiklerini söyleyen Buldukca.com Sahibi Mahmut Çöloğlu, “Üreten, çalışan ve başarıyı kendine misyon edinmiş bir anlayışla bu yılı geride bırakıp, her zaman olduğu gibi daha iyi ve güzel olanı nasıl yapabiliriz diye çalışmaya devam etmekteyiz. Buldukca ailesi olarak 2021’deki hedeflerimiz arasında, yüksek ürün gamına ulaşmak ilk önceliğimizi oluşturmaktadır. Tüm Türkiye’ye ulaşma hedefi ile herkesin alım gücü ve ekonomik yapısına uygun ürün fiyatlandırması politikamız ile çeşitli platformlarda yapılan alışverişlerde oluşan fiyat fazlalığının önüne geçmek adına buldukca.com ile e-ticarete yeni bir soluk getirip, isteyen herkesin almak istediği ürüne en uygun fiyatlardan ulaşmasını sağlamayı hedeflemekteyiz” dedi. Çöloğlu ile 2020 yılını ve 2021 yılı hedeflerini konuştuk.

 2020 yılı firmanız açısından nasıl geçti?

2020 yılında firmamız, tüm dünya genelinde olduğu gibi yaşanan pandemi sürecinin olumsuz etkilerini mümkün olduğunca az sorun ile atlatmaya çalıştı desek doğru bir giriş ve tanımlama yapmış oluruz. Buldukca ailesi yaşanan tüm olumsuz olay ve durumları, minimum kayıpla atlatmayı hedefleyerek yoluna devam etmiştir. Müşteri memnuniyeti ve kesintisiz hizmet anlayışımızdan hiçbir zaman ödün vermeden çalışmaya devam eden profesyonel ekibimiz ve çalışma arkadaşlarımız ile prensiplerimiz çizgisinde her geçen gün büyümeye devam etmekteyiz. İnternet ve sosyal medya kullanımının bu süreçteki etki ve öneminin artması ile birlikte ‘’buldukca.com” olarak sosyal platformlarda yerimizi alıp, çeşitli alanlarda hizmetlerimizin devamlılığını ve iletişimini artırmayı hedeflemekteyiz.

2020 yılında yenilikçi ve her zaman kendini geliştirmeyi hedef alan politikamız ile tüm Türkiye’ye hizmet ve memnuniyet amacıyla çıktığımız bu yolda, müşterilerimizle birlikte her geçen gün daha fazla yol almaya devam etmekteyiz. Üreten, çalışan ve başarıyı kendine misyon edinmiş bir anlayışla bu yılı geride bırakıp, her zaman olduğu gibi, daha iyi ve güzel olanı nasıl yapabiliriz diye çalışmaya devam etmekteyiz.

2021 hedeflerinizi (yeni ürün yani yatırım) bizimle paylaşır mısınız?

Buldukca ailesi olarak 2021’deki hedeflerimiz arasında, yüksek ürün gamına ulaşmak ilk önceliğimizi oluşturmaktadır. Tüm Türkiye’ye ulaşma hedefi ile herkesin alım gücü ve ekonomik yapısına uygun ürün fiyatlandırması politikamız ile çeşitli platformlarda yapılan alışverişlerde oluşan fiyat fazlalığının önüne geçmek adına buldukca.com ile e-ticarete yeni bir soluk getirip, isteyen herkesin almak istediği ürüne en uygun fiyatlardan ulaşmasını sağlamayı hedeflemekteyiz. Geniş ürün çeşitliliği ve her gün yenilenen stok çalışmalarımız ile birbirinden farklı kategoride, binlerce ürüne ulaşılmasını amaçlamaktayız. Farklılık gösteren ekonomik sorunlar ve değişkenlikleri dikkate alarak, mümkün olduğunca müşterilerin daha az etkileneceği bir alımgücü fiyatlandırma stratejisi uygulayarak onlar için oluşacak engelleri en alt seviyeyede tutmayı amaçlamaktayız.

Kuşaktan kuşağa süregelen başarı ve kalite anlayışı ile müşteri memnuniyeti için çalışmaya ve kendini geliştirmeye devam eden buldukca.com, her geçen gün kesintisiz müşteri memnuniyeti ve herkesin istediği ürüne fiyat-performans açısından en rahat şekilde ulaşmasını hedeflemektedir. Yeni ürün ve bu konudaki yatırımlarımızın hız kesmeden devam edeceğini belirtmek ister, buldukca.com ailesi olarak herkesin ihtiyaçlarına karşılık bulacağı bir ticaret ortamı oluşturacağımızı paylaşmak isteriz.

KOBİLIFE

Diğer Makaleler

İlginizi Çekebilir