Birgül: Gülsan Alüminyum olarak Isıtma-soğutmada lider olmaktan çok mutluyuz

Gülsan Alüminyum Genel Müdürü ve Yönetim Kurulu Üyesi Mustafa Furkan Birgül, “Şirketimiz 2007 yılında İstanbul’un Topçular Bölgesi’nde Alüminyum Billet satışına başlamış olup, 2013 yılında 4.000 m2 kapalı alan üzerine kurulmuş olan yeni fabrikasında ‘Alüminyum Profil Üretimi’ faaliyetine devam etmektedir. 2016 yılında ise artan yurtiçi talebini karşılamanın yanı sıra ihracata yönelik büyüme stratejisini benimseyen Gülsan Alüminyum makine kulvarını ve ekibini genişleterek tam hizmet anlamıyla yoluna devam etmiştir. Ürün ya da üretim kalitesinden ödün vermeden, en gelişmiş teknoloji ve kaynaklarını etkin kullanarak ürünlerini ve markasını Türkiye pazarında önemli bir konuma getiren Gülsan Alüminyum, müşterilerine daha iyi hizmet vermek amacıyla vizyonunu daima geniş tutmaktadır” dedi.

Şirketimiz Türkiye’nin en butik firmaları arasında geliyor

Gülsan Alüminyum olarak nasıl ve ne şekilde çözümler üretiyorsunuz, ısıtma-soğutma sistemleri ve otomasyon süreçlerinizi detaylandırarak anlatır mısınız?

 Şirketimiz Türkiye’nin en butik firmaları arasında gelmektedir. Müşteri odaklı çözümler üretmekteyiz. Geniş ürün yelpazesi, alanında uzman kadromuz ile birlikte sonuç odaklı çalışmalar yürütmekteyiz. Isıtma-soğutma sektörünün lider firması olmaktan çok mutluyuz müşterilerimiz ile birebir oturarak sürekli en iyisini yapmak için uğraşıyoruz.

En önemli faktörümüz şirket içi organizasyonumuz

Rakiplerinizden hangi alanlarda farklılaşıyorsunuz? Tercih edilmenizdeki nedenler nelerdir?

 Rakiplerimizden bizi ayıran en önemli faktörümüz şirket içi organizasyonumuzdur. Siparişin açılmasından sevkiyata kadar olan her aşamada müşterilerimiz bilgilendirilir. Kaliteli ürün hızlı sevkiyat vizyonumuz ile en memnun müşterilere sahibiz.

Çerkezköy’de 15.000 m2 alana yeni tesis

Hedef ve yatırımlarınız hakkında bilgi verir misiniz?

 Şirketimiz şu an Çerkezköy’de 15.000 m2 alana yeni tesisini yapmaktadır. 6” yeni bir pres daha alan firmamız şu an yıllık 7.500 ton kapasiteye ulaşmıştır. Tam entegre tesis yatırımı yapıyoruz ve inşallah bu yılın sonunda yeni yerimizde faaliyete geçeceğiz. Artan iş hacimlerinin ve sıkıntısını çektiğimiz konteynerlar için devletimizin acil bir çözüm bulmasını istiyoruz.

ÖZEL HABER

Ahmet Doğan-KOBİLIFE

Diğer Makaleler

İlginizi Çekebilir