BİLİŞİM

  • 31 Mart 2023 
Arsan Kaucuk İş Süreçlerini canias4.0 ile Yönetecek!

Sektörünün liderlerinden biri olan Arsan Kauçuk, iş süreçlerini canias4.0 Teknolojileri ile yönetme kararı aldı.

  • 6 Eylül 2022 
IAS’den Koreli Otomotiv Firmasıyla Önemli Anlaşma

Global teknoloji firması Industrial Application Software (IAS), Güney Kore pazarındaki başarısını sürdürüyor: IAS Güney Kore, ülkenin en büyük otomotiv parça tedarikçilerinden ILHeung ile anlaştı. Uluslararası hizmet veren otomotiv firması ILHeung, iş süreçlerinin tamamını canias4.0 ile yönetecek.

  • 27 Ocak 2022 
NakitBasit ile market, mağaza ve ödeme noktaları ATM’ye dönüşüyor

Insha Ventures tarafından hayata geçirilen NakitBasit ile kullanıcılar artık nakde ihtiyaç duyduğu her an ATM’ye gerek kalmadan hesabında bulunan parayı çekebilecek.

  • 13 Ocak 2022 
Uğur Doğan Yazdı: DÜNYA’DAKİ ÇİP KRİZİ

Son 1 yıldır dünyada ciddi bir şekilde çip krizi sorunu ortaya çıktı. Çip krizinin nasıl ortaya çıktığı anlatmadan önce ilk olarak çip’ in ne olduğunu ve nasıl yapıldığını anlatalım.

  • 23 Aralık 2021 
Redington Türkiye’den bir ilk: KOBİ’ler İçin Tak-Çalıştır Fidye Yazılım Çözümü SafeHouse

Redington Türkiye, fidye yazılım saldırılarına karşı fiyat, performans ve güvenlik kriterlerini bir arada sağlayan yeni fidye yazılım ürünü SafeHouse’u Türkiye’deki KOBİ’lerin hizmetine sundu. Alanında ilk olan bu tak-çalıştır çözüm, Veritas, Trend Micro ve Supermicro ürünlerinin bir araya getirilmesiyle geliştirildi.

  • 9 Aralık 2021 
Redington Türkiye’den KOBİ’ler için tak-çalıştır fidye yazılım çözümü: SafeHouse

Redington Türkiye Genel Müdürü Cem Borhan, "Redington Türkiye olarak günümüzün en etkili siber saldırı tiplerinden biri olan fidye yazılımlarına karşı kurumlarımızı korumak amacıyla, alanında ilk olan kullanıma hazır tak-çalıştır fidye yazılım çözümü SafeHouse’u geliştirerek hizmete sunduk" dedi.

  • 30 Kasım 2021 
Sektörün Yeni Trendi: IAO Olacak

IAS Yönetim Kurulu Başkanı Yaşar Hakan Karabiber ile 2021’i, gelecek hedeflerini ve sektöre yeni bir bakış açısı kazandıracağı düşünülen yeni ürünleri Industrial Application Objects’i (IAO) konuştuk.

Toplam Sayfa: 6123456

İlginizi Çekebilir