Aygaz’ın LPG’Lİ dış mekân ısıtıcıları konforlu bir kış sunuyor

Aygaz’ın yeni nesil dış mekan ısıtıcıları, ister bahçenizde, ister terasınızda, ister kafe ve restoranlarınızda, soğuk günlerde açık havanın keyfini sürmenize eşlik edecek. 

Aygaz, zengin ürün portföyünde yer alan ısıtıcılar ile dış mekanlarda sıcacık ortamlar yaratmaya olanak sağlıyor.  Aygaz dış mekan ısıtıcıları, kullanımı kolay, tek tuşla ateşleme özelliği sayesinde konfor dolu sıcak bir kış sunuyor.

Şık ve modern tasarımlarıyla dış mekanlara konfor getiren, siyah veya beyaz renk seçeneği sunan Lhotse 960 ve 817 sehpa tipi ısıtıcılarla günün her anında açık havayı keyifli hale getiriyor. Paslanmaz tüp brülörü, ayarlanabilir ayakları, manuel gaz kontrolü ile güvenliği; sıra cam boncuklu ve lav taşlı alev haznesi seçenekleriyle de şıklığı konfor için bir araya getiren Lhotsa 960 ve 817 tipi ısıtıcılar, ısıtıcı koruma kılıfını da kullanıcılarına hediye olarak sunuyor.

Odun ateşini izleyerek ısınmanın keyfini yaşayın

Aygaz’ın Seramik Odunlu Muztag 500 dış mekan ısıtıcısı ile şömine keyfini açık alanlarda da yaşatıyor. Siyah toz boya kaplı çelik yapısı, paslanmaz tüp brülör, cam rüzgar koruması, manuel gaz kontrolü, seramik odun setli alev haznesiyle şık ve güvenilir bir kullanım sağlıyor. Ayarlanabilir ayakları sayesinde kolay taşınma özelliği sunan Muztag 500 ısıtıcı, koruma kılıfını da kullanıcılarına hediye ediyor.

 Aygaz’dan pratik bir ısıtıcı daha: Palmiye

Aygaz Palmiye tipi ısıtıcı, tekerlekli tasarımı sayesinde taşımada kolaylık sağlamasının yanı sıra ortamda oksijen azalmasına karşı otomatik kapanma, devrilme halinde gaz kesen yangın emniyet sistemi, pilot alevli ve kademeli güç sistemi ile güvenliği ön planda tutuyor. Hızlı ve dengeli ısı dağılımı, elektronik çakmak ile kolay ateşleme sağlayan Palmiye tipi ısıtıcılar, estetik dizaynı ve paslanmaz çelikten imal edilen yapısı, metalik ve gri renkli toz boya kaplama seçenekleriyle ısınma ihtiyacını pratik bir şekilde karşılamaya olanak sunuyor.

KOBİLIFE

 

Diğer Makaleler

İlginizi Çekebilir