Arsan Kaucuk İş Süreçlerini canias4.0 ile Yönetecek!

Sektörünün liderlerinden biri olan Arsan Kauçuk, iş süreçlerini canias4.0 Teknolojileri ile yönetme kararı aldı.

Yapısal ve sismik mesnetler, genleşme derzleri, boru contaları ve tünel segment contaları üretiminde sektörünün lider markalarından biri olan Arsan Kauçuk, dijital dönüşüm yolcuğuna canias4.0 ile devam etme kararı aldı. Üretiminin yüzde 65’ini ihraç eden firma, 1957’den bu yana sürekli gelişime odaklı politikası ile büyümeyi hedefliyor. Sürekli olarak yenilikçi projeler üzerine çalışan Arsan Kauçuk, iş süreçlerini caniasERP ile yönetecek.

canias4.0: Esnek, Pratik ve Kullanıcı Dostu

IAS yöneticileri ve ekiplerinin de katılımı ile Arsan Kauçuk’un Sakarya’da bulunan fabrikasında proje başlangıç toplantısı (kick off) gerçekleştirildi. IAS yetkililerinin sunumları ile gerçekleşen toplantıda, projenin detayları ve yol haritaları konuşuldu. Toplantıya katılan Arsan Kauçuk Fabrika Direktörü Harun Peynirci, başlatılan caniasERP projesi ile ilgili “Mevcuttaki ERP çözümünde değişikliğe gitme talebi çalışanlarımızdan geldi. Kullandığımız yazılım büyüme hızımıza ayak uyduramıyor, zaman kaybı ve işleyişte aksaklık yaşatıyordu. Çalışanlarımızın talebi üzerine yeni bir çözüm arayışına girdik. Bu süreçte birkaç firma ile görüştük, ciddi bir çalışma gerçekleştirdik ve sonuç olarak canias4.0 Teknolojileri’nin bize en uygun çözümleri sunduğuna karar verdik. Esnek, pratik, son derece detaylı ve aynı zamanda kullanıcı dostu bir yazılım. Araştırmalarımız sonucunda bize en uygun ERP’nin caniasERP olduğuna karar verdik ve iş birliğimizi başlattık” dedi.

 canias4.0 ile Hız Kesmeden Büyümeye Devam Edeceğiz

Arsan Kauçuk olarak sürekli gelişim ve büyüme hedefine ilerlediklerini vurgulayan Peynirci, “Hızla büyüyoruz. Temel amacımız biz koşarken ayağımıza takılan değil, elimizden tutup bizi güçlendiren çözümlere sahip olmak. Endüstri 4.0 vizyonu ile hedeflerimize doğru ilerlerken, bizi geliştirecek olan çözüm canias4.0. Çalışanlarımız da neye ihtiyaçları olduğunu biliyor. Bu nedenle canias4.0’a çok hızlı şekilde adapte olacağımıza inanıyoruz. İlk etapta iş yükümüz artsa da bunun gerekliliği firma içerisinde gayet iyi anlaşılmış durumda. Hayal fabrikayı, hayal edecek vizyona sahip çok güzel bir ekibimiz var! Projenin sorunsuz ilerleyeceğine inanıyoruz ve Ocak 2024’te canlı kullanıma almayı planlıyoruz. Eş zamanlı olarak canias4.0 IoT Çözümleri projesini başlatmak da programımız dahilinde” şeklinde konuştu.

İki firmanın yetkililerini bir araya getiren kick off toplantısı sonrasında yeni iş birliği kutlandı ve pasta kesildi.

 

Diğer Makaleler

İlginizi Çekebilir